Hakkımızda

ATD Hukuk Bürosu 1968 yılında ağır ceza reisliğinden avukatlık mesleğine geçen Adil Özdoğan tarafından temelleri atılmıştır. 1989 yılında Turgay Özdoğan’ın avukatlık mesleğine başlaması, Doğukan Özdoğan ve Koray Özdoğan’ ın mezun olarak babadan oğula geçen mesleği devir alması ile sektörde yerini almıştır.

ATD Hukuk Bürosu, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu prensipleri ile Türkiye’nin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir. Bugün, yurtiçi ve yurtdışında geniş bir çevrede hukuk hizmeti veren  ATD Hukuk kanunların çizgisinden sapmadan çözüme ulaşmak amacıyla çalışmalarına alanında uzman ekibi ve akademisyenler ile devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

İşteki titizlik, güven, sır saklama ve sadakat yükümlülüğü her ne kadar yasalardan kaynaklanan bir vecibe olsa da bu husus, ATD Hukuk’ un öncelikleri arasında yer almaktadır.

VİZYONUMUZ

Klasik çözüm yöntemlerinin dışında, güncel ve emsal oluşturacak yönleri ile ele alınarak sonuçlandırılan davalar ile  hukuk arenasında lider marka olmak.

TECRÜBE

ATD Hukuk bir çok şehir ve ülkede işbirliği halinde olduğu hukuk bürolarıyla müvekkillerine Avrupa standartlarında hizmet vermektedir.

Hukuksal Çözümler

ATD Hukuk Bürosu olarak faaliyet gösterdiğimiz çalışma alanlarında müvekkillerimize avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Müvekkillerimizin ihtiyaç duyduğu tüm hukuk alanlarında uyuşmazlıklarının çözülmesi amacıyla desteğimizden faydalanabilirler.

Yurtiçindeki ve yurtdışındaki müvekkillerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, yerel ve uluslarası mevzuata uygun olarak Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Rusça hizmet vermekteyiz.